Płaszcz damski na zimę – jaki wybrać?

Jaki powinien być zimowy płaszcz damski, który znajdzie się w naszej garderobie? Jaki model najbardziej spełnia nasze oczekiwania? Wiele pań odpowie na to pytanie jednym słowem: wygodny. Kobiety cenią dobre jakościowo materiały, niezawodność, oryginalność oraz komfort noszenia. Dlatego też, obecnie wiele pań zamiast eleganckich płaszczy wybiera płaszcze puchowe lub pikowane, które są praktyczne i świetnie wyglądają nawet po kilku sezonach. Dlaczego?

Po pierwsze – pasuje do wszystkiego

Puchowe płaszcze damskie zimowe idealnie nadadzą się na mroźne, zimowe miesiące. Pasują zarówno do sportowego, codziennego stroju, jak i eleganckich marynarek i szpilek. Płaszcze te, wykonane z dobrych jakościowo, miękkich materiałów nie gniotą się, nie straszna im wilgoć i wiatr. Dodatkowo, modele dostępne na rynku nie są skierowane tylko do sportowego looku. Takie płaszcze damskie zimowe Dstreet.pl znajdziemy w różnorodnych krojach, z ozdobnymi naszywkami, cekinami czy eleganckimi futerkami przy kołnierzu lub kapturze.

Po drugie – komfort noszenia

Płaszczyki damskie puchowe są bardzo wygodne, dlatego doceniają je panie zarówno 20letnie jaki 40letnie. Nie ograniczają ruchów, śmiało można pod nie założyć kilka warstw oraz doskonale chronią parte ciała przed zimnem. Dodatkowo, na rynku występują modele o różnorodnych długościach. Jedne z nas zdecydują się na te płaszczyki damskie sięgające za pupę, inne wybiorą płaszcze do kolan a nawet do kostek.

 

Po trzecie – cena

Szukając płaszcza zarówno w sklepach stacjonarnych, czy w internecie możemy dostrzec ogromny wachlarz cenowy. W sieciówkach można kupić dobry gatunkowo płaszcz już zaledwie za 150 – 250 zł. Znane sklepy odzieżowe prezentuję płaszczę od 1000zł wzwyż. Co ciekawe, decydując się na płaszcz pikowany lub puchowy i tak zapłacimy zdecydowanie mniej niż za płaszcz wykonany z prawdziwej skóry ( co aktualnie jest passe) lub z szlachetnych materiałów.

 

Jaki więc płaszcz będzie najodpowiedniejszy dla nas? Na pewno ten, w którym będziemy czuły się swobodnie ale i kobieco. Taki, który będzie dobrze dobrany pod względem materiałów oraz którego nie będzie trzeba wyrzucić po pierwszym deszczu z powodu kiepskiego materiału.