Zima, zima, zima, pada, pada śnieg, a więc czapki na głowy!

pan w zimowej czapce

Nadeszła zła i okrutna zima, której tak długo nie było… Jednak wiadomo, wszystko ma swój czas i miejsce, stąd też pochylmy głowy i przetrwajmy ten zimowy czas. Dzisiejszy wpis będzie dość luźny, otóż skupimy się na tym jak chronić część ciała przez którą ucieka największa ilość ciepła, a mianowicie głowę. Nasuwa się więc oczywisty wniosek – tematem dzisiejszego posta będą czapki zimowe.

Czapki zimowe w stylu Streetwear

Niesamowicie cieszymy się, że w kanonie mody streetwearowej czapki zimowe narzucają trendy wszystkim innym rejonom modowym. Dowód? Najmodniejsza o kilku sezonów czapka zimowa beanie wywodzi się właśnie z mody ulicznej. Dzięki temu faktowi, cieszyć się możemy najobfitszą ofertą czapek zimowych właśnie w sklepach typowo związanych z subkulturą rap. Liczne marki, zarówno polskie, jak i zagraniczne wychodzą naprzeciw wymaganiom swoich konsumentów, oferując coraz no nowsze i bardzie okazałe modele czapek zimowych.

Czapka zimowa to nie tylko ochrona głowy… tutaj jednak warto wspomnieć, iż jest niezbędna jeśli chcemy cieszyć się zdrowiem i uniknąć zapalenia zatok! Nie po to od najmłodszych lat nasze matki i babki katują nas klasycznym zdaniem „Czapkę załóż!!!”. Każdy chyba zna ten motyw? Wracając do meritum, czapka, prócz funkcji ochronnej pełni również świetny element dopełniający wiele stylizacji. W odpowiednim zestawieniu z kurtką, szalikiem i rękawiczkami, może tworzyć wspaniały outfit. Biorąc pod uwagę ilość modeli dostępnych obecnie na rynku nie sposób nie znaleźć jednej lub nawet kilku czapek, idealnie pasujących do naszej obecnej garderoby.

I co tu wybrać? Szeroki wybór modeli czapek zimowych

Kolory, modele, kroje! Szał pał wśród, wydawać by się mogło, dość prostego elementu ubioru, a jednak. Wejdźmy na pierwszą lepszą stronę sklepu z odzieżą streetwearową, a w krótkim czasie przekonamy się, że czapki zimowe to już coś więcej niż tylko dodatek. Spokojnie można układać stylizację pod samą czapkę. Warto dodać, że epitet „zimowa” często nie narzuca pory roku w jakiej owe nakrycie nosić będziemy. Wśród deskorolkowców, raperów, młodzieży daje się zauważyć dość mocny trend noszenia czapki beanie nawet latem. Skate parki? Osiedla? Plac za szkołą? Koncert hip-hopowy? Daję sobie rękę uciąć, że na pewno znajdzie się ktoś w czapce, która kilka lat temu uznawana była za TYLKO nadającą się na zimowe dni.

Idźmy dalej, czapki z nausznikami, z futrem? To również dość długo niedoceniany hit, który już od długiego czasu utrzymuje się na rynku odzieżowym. Chociażby jedne z lepszych wersji tejże czapki oferuje firma Pit Bull West Coast, jeden z czołowych brandów streetwearowych na rynku.

Z innych marek odzieżowych, specjalistami w produkcji czapek zimowych okazuje się być również El Polako. Ta marka nie przebiera w środkach, oferując nam szeroką gamę kolorystyczną bawełnianych czapek zimowych z ich własnym, stylowym logo.

Zimowa czapka na prezent gwiazdkowy?

Jeśli nie dla siebie to może dla kogoś? Tak, czapka, jak się okazuje to jeden z najlepiej trafionych prezentów gwiazdkowych od wielu już dekad! Któż by nie chciał dostać cieplutkiej, komfortowej i bardzo stylowej czapki zimowej pod choinkę czy na mikołajki? Prawie każdy. To jeden z najbardziej urokliwych prezentów jakie można sprawić drugiej osobie. Ofiarujemy jej nie tylko ciepło i komfort, ale również świetny dodatek do każdego outfitu, jeśli oczywiście trafimy w gusta. Ale o to się nie martwimy, z racji ogromnego wyboru czapek zimowych, jaki jest dostępny na polskim rynku mody ulicznej.