Najciekawsze akcesoria związane z biustonoszami

Kobiety często uskarżają się na to, że nie mogą pozwolić sobie na chodzenie bez biustonosza, ale jednocześnie jest to dla nich uciążliwe. Problemów może być wiele – wpijanie się ramiączek w ramiona, co znają zwłaszcza kobiety o dużym biuście, zbyt ciasny obwód czy widoczne spod bluzek na ramiączkach ramiączka stanika, co nie wygląda elegancko. Na każdy z tych problemów można jednak coś poradzić, wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria.

Co można znaleźć?

Wiele kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że można znaleźć bogatą gamę akcesoriów do staników – ich producenci bardzo dbają o zadowolenie i komfort swych klientek. Świetnym wyborem, zwłaszcza na lato, są na przykład przezroczyste ramiączka do stanika, wykonane zwykle z silikonu. Przydają się one zawsze wtedy, gdy ramiączka zwykłego stanika są widoczne pod ubraniem i psują cały efekt, ale jednocześnie nie można zrezygnować z biustonosza lub założyć modelu bez ramiączek. Zaletą przezroczystych ramiączek do stanika jest możliwość ich wielokrotnego używania – można je przepinać do różnych staników.

Poza tym świetny wybór dla pań o dużym biuście stanowią poduszeczki, które umieszcza się na ramionach pod ramiączkami stanika, dzięki czemu nie wpijają się one w ciało. Kiedy zaś kupiło się stanik z za ciasnym obwodem lub stał się on taki w wyniku przytycia, wystarczy zaopatrzyć się w specjalną przedłużkę, dostępną w wielu sklepach bieliźnianych.