Jak dobierać czapki z daszkiem?

Modne i stylowe czapki z daszkiem są jednymi z najpopularniejszych nakryć głowy. Wbrew pozorom jest to doskonały wybór nie tylko dla zagorzałych miłośników sportowego stylu. Czapka nike z daszkiem znajdzie szerokie zastosowanie nie tylko podczas aktywności sportowej, ale również na co dzień, dlatego też warto poszukać ciekawego i oryginalnego modelu.

Jak dobrać idealną czapkę z daszkiem?

Porządna czapka nike z daszkiem powinna być dobierana nie tylko do kształtu twarzy, ale również do naszego indywidualnego gustu. Osoby, które mają twarz kwadratową powinny postawić na snapbacki albo fullcapy, które w tym konkretnym przypadku sprawdzą się najlepiej. Dla osób z prostokątną twarzą skierowane są z kolei czapki typu fullcap. To właśnie dzięki nim można optycznie wyrównać proporcje. Osoby, które mają dość szerokie czoło i wąską brodę powinny poszukać klasycznych czapek typu 5 panel, które idealnie dopasowują się do głowy.

Jaka czapka dla osób z twarzą okrągłą?

Osoby z dość niskim czołem i okrągłymi policzkami powinny postawić na klasyczne czapki, które dobrze prezentują się również noszone na bakier. Do osób z owalną twarzą pasują tak naprawdę wszystkie modele czapek, dlatego też można sporo poeksperymentować. Z praktycznego punktu widzenia owalne twarze są uznawane za idealne kształty, dlatego też niemal każda czapka z daszkiem nike prezentować będzie się wyśmienicie. Ważne jest także to, aby czapka pasowała do pozostałej odzieży.