Wygodne i modne obuwie letnie

Jednym z rozwiązań przy wybieraniu obuwia letniego jest postawienie na espadryle. Postawienie na tego typu obuwie to możliwość pozyskania butów, które będzie można łatwo wykorzystać w bardzo różnych kreacjach. Taka uniwersalność sprawia, że są to bardzo popularne modele obuwia w ramach butów kupowanych na lato.

Korzyści, które zapewnią takie buty

Przy zakupach obuwia letniego zwraca się uwagę szczególnie na wagę butów. Lekkie buty pozwalają na zapewnienie znacznie większy komfort użytkowania. Zdecydować można się na takie typy butów, które są otwarte, co pozwala również zapewnić większą przewiewność. Do takich butów zaliczają się klapki czy sandały. Natomiast popularnymi butami zamkniętymi są espadryle. Takie produkty są w stanie oferować przede wszystkim zwiewność poprzez zastosowanie do ich wykonania lekkich materiałów.

Do czego pasują espadryle?

Klasyczne espadryle (tu) to doskonałe rozwiązanie do bardziej oficjalnego stroju. Wyjście ze znajomymi, impreza, czy luźniejszy strój do pracy są doskonałą okazją do założenia takich butów. Natomiast w codziennym stroju można postawić na bardziej wygodne kroje. Takie obuwie można założyć do:

  • długich dżinsów
  • różnych typów sukienek
  • dłuższych spódnic.

Szeroki zakres zastosowania sprawia, że jeden model espadryli może być wykorzystany w różnych stylizacjach. Pozwala to również na ciekawe eksperymenty przy tworzeniu modnych oraz dopasowanych do gustu kreacji.