Sport na ulicy?

Moda uliczna rządzi się swoimi własnymi prawami. Minęły już czasy ścisłej etykiety, gdy niewiele ekstrawagancji można było wprowadzić do własnego, codziennego ubioru. Na szczęście teraz wolno nam więcej. Nikogo już nie dziwią szalone i szałowe rozwiązania. Bardzo modne jest wprowadzenie do swojego ubioru elementów sportowych.

Kiedyś w dresie wychodziło się tylko pobiegać albo zrobić zakupy w markecie. Dzisiaj może on być głównym elementem szałowej stylizacji. Jeśli pragniesz wprowadzić taką oryginalność do swojego stylu, postaw na spodnie, w których będziesz się dobrze czuć i będą dobrze na tobie leżeć. Sprawdzonym i modnym klasykiem jest adidas Tiro 19. Nie musisz, choć możesz, łączyć ich z innymi sportowymi elementami. Spróbuj poszaleć. Może bardziej elegancki sweterek albo jeansowa kurteczka? A może nawet odważysz się na obcasy? Wszystko zależy od doboru elementów i twojej pewności siebie. Daj się ponieść.

Bluzy to sprawdzony sposób na nadanie sportowego looku. Tutaj znów warto wspomnieć o adidasie Tiro 19. Klasyka gatunku, którą kochają blogerki modowe. Nie ma co się dziwić. Ciężko się oprzeć. Po prostu większość typów sylwetki wyglądają dobrze w tym modelu. Łatwo jest go też połączyć z innymi elementami garderoby i uzyskać całościowy oryginalny look.

Kolejną kwestią są buty sportowe. Z powodzeniem możesz nosić je na co dzień. Są bardzo wygodne i bardzo modne. Możesz założyć je niemal o wszystkiego. Nie bój się również łączyć ich z sukienkami czy spódnicami. To wielki hit!