Oryginalne saszetki nerki – nieodzowny element stylizacji streetwear

Moda streetwear jest pełna barw, rzucających się w oczy napisów, oryginalnych grafik oraz nonszalanckiego luzu. Ciuchy mają być kolorowe, a dodatki powinny przyciągać wzrok, zapewniając przy tym wygodę. Pamiętajmy jednak, że streetwear to również styl, który wyklucza niedbalstwo. Wypchane kieszenie u chłopaków? Torebka, która przeszkadza dziewczynie w tańcu? Nic z tych rzeczy się nie zdarzy, jeżeli do codziennych stylizacji włączymy saszetki nerki.

Stylowe i wygodne saszetki na pas lub biodra

Jeszcze kilka lat temu saszetka nerka kojarzyła się z tekstylną, niezbyt estetyczną torebką przypinaną do pasa przez starszych panów. Dzisiaj saszetki stanowią nieodłączny element większości modnych stylizacji typu casual lub smart casual. W sprzedaży znajdziemy modele damskie, męskie oraz dziecięce, które pozwalają na wygodne i bezpieczne noszenie kluczy, portfela, czy też telefonu. Producenci przygotowali różne wersje saszetek: od klasycznych torebek i błyszczących nerek na imprezy, aż po modele typowo sportowe.

Damskie saszetki nerki bardzo często przypominają stylowe torebki, które nosimy przypięte wokół bioder lub pasa. Projektanci oferują paniom eleganckie produkty ze skóry, często nabijane ćwiekami lub zdobione haftami. Zarówno dla dziewczyn i chłopaków przygotowano nerki materiałowe z barwnymi naszywkami oraz prowokującymi napisami. Ciekawą propozycję stanowią saszetki z tworzyw sztucznych w bardzo intensywnych, neonowych kolorach, które świetnie komponują się z młodzieżowym lookiem.