Dres damski – wielość rozwiązań modowych

Damskie komplety dresowe wyróżniają się sporą uniwersalnością i różnorodnością – można się o tym przekonać obserwując ulice miast. Zarówno te w oldschoolowym charakterze, jak i bardziej nowoczesne są chętnie wybierane przez panie w różnym wieku. Dres nadaje się na trening oraz na co dzień – warto więc mieć go szafie.

Niezastąpione na trening

Każdy, kto miał do czynienia z jakąkolwiek aktywnością fizyczną, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygodne ubranie to absolutna podstawa efektywnego treningu. Odpowiednio dobrany strój treningowy pozwala wykonywać dane ćwiczenia z należytą starannością, umożliwia jak najlepsze skupienie się na aktywności oraz ogranicza ryzyko powstania kontuzji (np. kiedy strój uwiera i uniemożliwia prawidłowe wykonanie danych ruchów). Dresy damskie z ofery DStreet są więc dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia – także poza siłownią. Wygodny strój sprawdza się również, kiedy zaplanowanych jest wiele spotkań w ciągu dnia. Damski komplet dresowy to najczęściej joggersy lub proste spodnie oraz bluza. Takie ubrania można zakupić zarówno w wersji oversize’owej, jak i przylegającej do ciała – w zależności od preferencji.

Klasyczne rozwiązania oraz dresy damskie w wersji nowoczesnej

dresy damskie

W działach z dresami damskimi nie brakuje różnorodności. Marki sportowe tworzą wiele ciekawych kolekcji, dzięki czemu dres wcale nie musi kojarzyć się z luźnym i nieco niechlujny wyglądem. Sporą popularnością cieszą się ubrania w stylu vintage, które fasonem nawiązują do znanych kolekcji sprzed lat. Fanki tzw. perełek z secondo-handów z pewnością doceniają tego typu bluzy lub spodnie. Dres damski, który wpisuje się w najnowsze trendy modowe? Oczywiście! W sklepach można znaleźć wiele kompletów, które posiadają ciekawą kolorystykę i niebanalne motywy.