Co wchodzi w skład oferty odzieżowej firmy Hanes?

Co wchodzi w skład oferty odzieżowej firmy Hanes?

Bezpieczeństwo i higiena pracy obejmuje cały szereg pojęć związanych z ułatwieniem różnych prac, wykonywanych w różnych zawodach i z zabezpieczeniem ich tak, by nikomu one nie zagrażały. Dlatego jest tak dużo artykułów BHP. W skład takiej oferty wchodzą nie tylko ubrania pracownicze, ale także przedmioty wspomagające pracę i przyczyniające się do jej bezpieczeństwa.

Podstawowe artykuły BHP

Produkty BHP w każdej hurtowni czy sklepie podzielone są na określone grupy i podgrupy. Najważniejsza jest odzież BHP, która ma na celu nie tylko zabezpieczyć prywatną odzież pracownika, ale także znacznie ułatwić mu prace w określonym ubraniu.

Produkty BHP firmy Hanes to w dużej mierze bielizna termiczna oraz koszulki w typie T- shirt. Oferta skierowana jest do pracowników płci męskiej, jak i żeńskiej. Bielizna jest miła w dotyku i bezszwowa, natomiast koszulki wykonane są z dobrej jakości bawełny o wysokiej gramaturze.

Obok bielizny i koszulek produkty BHP to także spodnie, bluzy, kurtki, kombinezony oraz odzież specjalistyczna, na przykład, dla lekarzy i pielęgniarek czy spawaczy.
Następne grupy produktów obejmują rękawice robocze, buty, ochronę głowy i twarzy.

Podstawowe artykuły BHP

Artykuły uzupełniające produkty BHP

Zawsze przy odzieży specjalistycznej BHP znaleźć można też produkty uzupełniające. W skład takiej grupy wchodzą pasy zabezpieczające, apteczki, słuchawki, uprzęże i inne podobne produkty. Oferta produktów BHP jest ogromna, ponieważ nic nie powinno być w niej pominięte. Zawiera także różnego rodzaju środki dezynfekujące i czyszczące. Zobacz więcej na: bhp-gabi.pl