Bielizna wieczorowa – klucz do olśniewającego wyglądu

Każda kobieta wie, że w stroju na wielkie wyjścia ogromną rolę odgrywają detale. To między innymi staranny makijaż, robiąca wrażenie biżuteria czy akcesoria w rodzaju torebki czy szale, ale także bielizna. Poprzez jej umiejętny dobór możemy z łatwością uzyskać wymarzony kształt sylwetki i uwieńczyć kreację w wielkim stylu.

Odpowiedni stanik na wieczór

Na uroczyste okazje najczęściej pragniemy wybrać kreacje, które podkreślają nasze naturalne atuty, a przy tym są odważniejsze, niż typowe stroje codzienne. Suknie wieczorowe bez ramiączek lub z dużym dekoltem na plecach od lat cieszą się nieustającą popularnością. Czy to oznacza, że musimy pogodzić się z wystającymi spod luksusowego stroju ramiączkami od stanika? Nic podobnego – stanik bardotka będzie stanowił najlepszą odpowiedź na ten problem.

Oczywiście, na rynku jest także wiele modeli biustonoszy wyposażonych w odpinane ramiączka, które możemy próbować dopasować do kroju sukni. Nie jest to jednak na tyle praktyczne i wygodne rozwiązanie, co sięgnięcie po stanik bardotkę, który bez problemu podtrzyma także duży biust dzięki unikalnym rozwiązaniom, zastosowanym w jego konstrukcji.

Idealne figi do eleganckiego stroju

Figi, które będą stanowiły idealne podkreślenie wieczorowego stroju, w założeniu nie powinny być w ogóle widoczne pod materiałem. Nie ma to wielkiego znaczenia w przypadku sukni z obficie marszczoną spódnica, ale przy kreacjach przylegających do ciała odcinająca się linia bielizny może wywołać pewien zgrzyt estetyczny.

Dlatego warto w tej sytuacji wybrać cienkie, delikatne stringi, albo zdecydować się na bieliznę bezszwową, która często wykonana jest także z materiałów mających zdolność modelowania sylwetki. Bezszwowe figi mogą posiadać podwyższony stan, który pozwoli na jednoczesne podniesienie pośladków oraz wyrównanie kształtu brzucha, jeśli zależy nam na tym efekcie. Dzięki temu nasza figura będzie prezentować się bardzie harmonijnie.