Festiwal Mody

Ubierz się w uśmiech

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą ozdobą nie tylko kobiety ale i każdego człowieka jest uśmiech. Połączenie profesjonalizmu, nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych metod umożliwia zapewnienie nie tylko pięknych ale i przede wszystkim zdrowych zębów.

Gabinety Beauty Dental Clinic w Lublinie gwarantują opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Niezwykle precyzyjna i bezpieczna, cyfrowa aparatura rentgenowska w klinice jest gwarancją postawienia dokładnej diagnozy, która jest podstawą do rozpoczęcia prawidłowego leczenia. Najwyższej klasy sprzęt umożliwia wykonanie najbardziej skomplikowanych zabiegów w każdej z dyscyplin stomatologicznych.

Klinika oferuje bardzo szeroki zakres usług od stomatologii estetycznej i zachowawczej poprzez ortodoncję, endodoncję, chirurgię, protetykę, po implantologię.

Lekarze pracujący w Beauty Dental Clinic stale poszerzają swoją wiedzę i udoskonalają umiejętności by móc zapewnić pacjentom najwyższą jakość leczenia, a doświadczony i wyspecjalizowany personel z pełnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku.

Klinika jest doskonale przygotowana na przyjęcie dzieci. Wyposażone w monitory fotele stomatologiczne, umożliwiają wyświetlenie ulubionej bajki małego pacjenta co stanowi duże ułatwienie przy przeprowadzaniu zabiegów, a otrzymane nagrody sprawiają, że wizyta zostawia po sobie dobre wspomnienia.