Płaskie botki – sprawdź najmodniejsze modele!

czarne botki płaskie z dżetami

Nowy sezon to zawsze idealny pretekst do tego, aby wymienić zawartość swojej garderoby i wprowadzić do niej trochę nowości. Na pewno doskonałym pomysłem będzie więc zakup nowych butów, które idealnie sprawdzą się podczas wiosennych dni. Takimi butami, z całą pewnością będą botki płaskie, które są i wygodne i bardzo stylowe. Wystarczy jedynie wiedzieć, na który model szczególnie warto się zdecydować, a najlepiej zrobić to, przeglądając magazyny i blogi modowe.

Jakie modne botki płaskie damskie wybrać w tym sezonie?

Oczywiście wśród najnowszych kolekcji butów znaleźć można bardzo dużo modeli typu płaskie botki. Na pewno jednak warto postawić na jakość i zdecydować się na takie, które wykonane są ze skóry lub dobrego gatunkowo zamszu, który zachowa swój dobry wygląd nawet po miesiącach użytkowania.
Dobrym pomysłem będzie też zdecydowanie się na botki w klasycznym i uniwersalnym kolorze, a więc najlepiej w kolorystyce lekkich szarości, czerni, czy granatu.
Tego typu buty mają znaczącą przewagę nad innymi modelami, ponieważ pasują do każdego typu ubioru. Doskonale wyglądają na przykład przy połączeniu rajstop i spódnicy, a także z przylegającymi jeansami.
Z całą pewnością w szafie każdej modnej kobiety powinny znaleźć się przynajmniej jedne uniwersalne botki. Kolejnym plusem takiego obuwia jest fakt, że sprawdzają się one tak naprawdę na każdą pogodę, nawet, wtedy gdy pada. Wystarczy je po prostu odpowiednio zaimpregnować i bez problemu można używać ich nawet w deszczowe i ponure dni.