Najmodniejsze wzory damskich golfów

sweterej danski z golfem

Z racji tego, że golfy damskie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, warto przyjrzeć się im bliżej. Jakie modele są obowiązkowe w każdej garderobie? Jakie ubrania warto kupować, by być na topie?

Szeroki golf

Sweter z golfem nie musi być nudny. Z tego powodu powstały modele sweterków, które wyróżniają się na tle innych. Na szczególną uwagę zasługują sweterki damskie z dużym, obszernym golfem. Są to duże kołnierze, które nie przylegają do szyi. Wyglądają one wyjątkowo imponująco. Można zestawiać je z biżuterią w rozmiarze XXL. Z całą pewnością duże wisiory i naszyjniki nie zostaną przyćmione przez duży kołnierz. Wręcz przeciwnie. Zostaną przez niego wyeksponowane.

Z bufiastymi rękawami

Na uwagę zasługują też romantyczne modele golfów damskich. Mają one bufiaste rękawy zwężane ku dołowi. Często na szyi oprócz typowego golfu mają też ozdobną wstążkę. Nawiązują one do strojów z wysokim kołnierzykiem noszonych w czasach sufrażystek. Bardzo często sweterki damskie w tym kroju są wykonane z jedwabiu lub innych materiałów o lejącej strukturze. Są to eleganckie ubrania, które warto zestawiać z czarnymi spódnicami ołówkowymi lub cygaretkami. W ten sposób można stworzyć stylizacje wyjątkowo kobiece i nadające się na wielkie wyjścia. Można je też zakładać do pracy biurowej. Żeby podkreślić sylwetkę i wyszczuplić ją warto postawić na buty na wysokim obcasie. To właśnie dzięki nim cała stylizacja stanie się niepowtarzalna i klasyczna równocześnie. Takie golfy to kompromis pomiędzy nowoczesnością, a klasyką.