Najlepsze buty damskie na zimę

buty damskie

Nie od dziś wiadomo, że moda zimowa rządzi się własnymi prawami. Zwłaszcza jeśli chodzi o obuwie zimowe dla pań, w ciągu ostatnich lat trendy intensywnie się zmieniały. Jakie buty damskie na zimę są obecnie najbardziej modne i jednocześnie praktyczne?

Trapery damskie

buty damskieTrapery dla kobiet i mężczyzn są już od dobrych kilku lat bardzo popularnym obuwiem zimowym. Najczęściej występują w charakterystycznym, miodowym kolorze, ale można dostać również brązowe lub czarne trapery. Ich zaletą jest również ocieplane wnętrze buta, dzięki czemu sprawdzają się one podczas największych mrozów. Trapery są butami głównie męskimi, jednak obecnie są popularne również wśród pań. W przeciwieństwie do innych typów obuwia zimowego są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również bardzo wygodne i praktyczne.

Botki na obcasie

Botki są obecnie jednymi z bardziej popularnych butów damskich na zimę. Kobiety wybierające ten rodzaj obuwia decydują się na nie głównie ze względu na ich stylowy wygląd. Dzięki szerokiemu obcasowi i gumowej podeszwie buty te są również bardzo wygodne i stabilne, nawet na nierównym podłożu. Najczęściej nie posiadają ocieplanego wnętrza, przez co sprawdzają się lepiej na jesień i wiosnę, niż na zimowe mrozy. Botki tego typu najczęściej są czarne, a dzięki podwyższeniu skutecznie wydłużają i wyszczuplają nogi. Sięgają po nie głównie nastolatki i młode kobiety, jednak nieco niższe botki są popularne również wśród starszych kobiet.

Bogatą ofertę butów damskich znajdziecie w sklepie Pantofelek24.pl – sprawdź https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie-213.html