Modne kozaki damskie

Kozaki damskie to bez wątpienia ulubione buty na zimę dla bardzo wielu kobiet. Kozaki można zakładać również wiosną czy jesienią, szczególnie jeżeli wybierze się modele wykonane na przykład z delikatnego jasnego zamszu. Wtedy trzeba z nimi wyjątkowo uważać i nosić tylko i wyłącznie podczas suchej j pogody.

Modne zamszowe kozaki damskie

Zamszowe kozaki damskie utrzymane w kolorze jasnego piasku to prawdziwa klasyka dla każdej z kobiet, która ceni elegancję i styl. Takie buty pięknie prezentują się w połączeniu z wieloma kobiecymi zestawami. Świetnie wyglądają z ubraniami z dzianiny, z rzeczami w kratę lub w kwiaty, cudownie komponują się z bielą czy delikatnymi pastelowymi brawami. To buty na wiele okazji, które pasują i brunetkom, i blondynkom.

Czarne klasyczne modele

Klasyczne kozaki z naturalnej skóry to doskonały wybór dla każdej z kobiet. Te buty wyglądają dobrze praktycznie na wszystkich nogach. Można wybrać model z bardzo dopasowaną cholewką, albo zdecydować się na buty luźniejsze. Warto zwrócić uwagę na kształt obcasa i wybrać ten najbardziej stabilny i wygodny. Słupek wydaje się być najlepszym wyborem. Jeżeli kozaki będą miały delikatnie zaokrąglony czubek, będą wygodne nawet dla kobiet o szerokich stopach. 

Płaskie oficerki na co dzień

Nie zawsze ma się ochotę na noszenie butów na obcasie. Płaskie oficerki to doskonały wybór na co dzień, dla kobiet pracujących czy studiujących. Można zakładać je zarówno do spodni, jak i też do bardziej kobiecych zestawów ze spódnicami i sukienkami.