Festiwal Mody

Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego poszukiwana

Zostań Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do końca lipca.

Tegoroczne Dożynki Powiatu Łęczyńskiego odbędą się w Milejowie 27 sierpnia. Od kilku lat, obok tradycyjnych konkursów na najpiękniejszy wieniec i „Łęczyński Produkt Kulinarny” (oraz oczywiście degustacji potraw regionalnych i koncertów) „żelaznym” punktem programu imprezy są wybory Miss Dożynek.

Ich uczestniczki mają okazję zaprezentować się przed dużą publicznością w pięknym i tradycyjnym stroju ludowym oraz własnej, wyjątkowej kreacji wieczorowej. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród pieniężnych i rzeczowych, między innymi współpraca ze światem mody, którą oferuje współorganizator konkursu, Studio Wizażu & Stylizacji „Diva Glamour”. – Na przykład Magda Palmi, Małgorzata Kozieł i Maja Tarkowska – uczestniczki poprzednich edycji konkursu – wzięły udział w Międzynarodowym Festiwalu Mody „East Fashion”, który odbył się we wrześniu ubiegłego roku w Lublinie – przypomina i zachęca Artur Gajos z „Diva Glamour”.

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają wszystkie dziewczyny z powiatu łęczyńskiego, które ukończyły 15 lat (niepełnoletnie uczestniczki powinny pamiętać o zgodzie swoich opiekunów prawnych). Zgłoszenia kandydatek będą przyjmowane do 31 lipca w Starostwie Powiatowym w Łęcznej (ul. Aleja Jana Pawła II 95a) lub przez internet.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać: na stronie internetowej Starostwa, w Wydziale Inwestycji, Promocji i Rozwoju, tel. 81 531 52 02, e-mail: a.misztal@powiatleczynski.pl oraz na fanpage’u konkursu na Facebooku .