Festiwal Mody

Lili zagra na East Fashion

W piątek 9 września o 15.45 na EAST FASHION zagra zespół Lili. Będzie to tuż po pokazie Filipa Sapierzyńskiego, a przed pokazem premierowej kolekcji duetu MK Polka z gościnnym udziałem Piotra Zelta.

Zespół Lili tworzy trójka pasjonatów muzyki: Basia, Michał i Mateusz. Grają ze sobą dokładnie od roku, ale już mają na swoim koncie pierwsze sukcesy: udział w 8. edycji Must Be The Music, finał programu Stage4YOU oraz II miejsce w 3. edycji Disco Star. Nic dziwnego – Lili z ogromnym zapałem podchodzi do wszystkiego, co robi. Na koncertach są bardzo energiczni – już podczas programu Disco Star jurorzy wstawali z zachwytu podczas ich występu.

Debiutanckie single pod tytułem „Bujam się’’, „Jeszcze więcej’’ oraz „Magiczne słowo” osiągnęły 4 mln wyświetleń na YT. Wkrótce będą realizowane kolejne utwory w podobnym stylu. „Nie chcemy grać typowego disco polo, dlatego tworzymy muzykę klubową, która jest nam bliższa” – deklarują muzycy.

Wokalistka Basia od zawsze interesuje się modą. Jest fotomodelką, jej zdjęcia ukazywały się w magazynach modowych. Współpracuje z wieloma projektantami, którzy szyją dla niej ubrania. Michał gra na gitarze i pisze teksty piosenek. Mateusz, najmłodszy z całej trojki, doświadczenie zbierał w zespole rockowym, z którym koncertował przez kilka lat.