Co dokupić do pasa do pończoch?

Mimo że pas do pończoch to świetny pomysł na nietuzinkowy prezent, to warto uzupełnić go o inne elementy bielizny. Takie, które będą tworzyły ładny i zgrany komplet. Co wybrać?

Jeśli pas do pończoch to koniecznie pończochy

Warto zauważyć, że zwykłe pończochy są sporą rzadkością. W typowych domach można znaleźć wersje samonośne, ale tych bez ściągaczy… właściwie nie ma. Właśnie dlatego kupując pas z Obsessive.com, koniecznie należy też dokupić do niego właściwie dobrane pończochy. Dobrze by były one z jednej gamy kolorystycznej. Czerwone pończochy do czerwonego pasa, czarne do czarnego itd. W takim duecie będą prezentowały się najlepiej. Ważne jest też to, że obdarowana osoba będzie mogła je właściwie od razu przymierzyć. Taki zestaw jest po prostu nierozerwalny.

Majtki do kompletu

Do zestawu do pasa i pończoch można też kupić majtki. Ich zakup jest szczególnie dobrym pomysłem, gdy szukamy czegoś niezwykłego dla swojej drugiej połowy. Piękna i dopasowana bielizna to dobry pomysł na każdą okazję. I bez okazji też. W końcu romantyczne prezenty można robić sobie także na co dzień. Bardzo ważne jest, by majtki były utrzymane w tym samym stylu co pończochy. Nie chodzi tu tylko o kolor. Powinny korespondować ze sobą wzorem i fakturą. Można postawić na koronki albo gładką klasykę. Można też zdecydować się na coś bardziej odważnego i do kompletu dokupić bardzo delikatne i zmysłowe stringi. Wiele zależy od gustu osoby, która ma zostać obdarowana. Warto, więc wcześniej dyskretnie wypytać ją o to, co jej się podoba i co chciałaby nosić. Jeśli nie chcemy pytać bezpośrednio, to możemy poprosić o pomoc ekspedientkę, która doradzi w wyborze i pokaże najnowsze trendy. Warto iść za modą i wybrać to, co jest najbardziej popularne, bo jest największa szansa, że taki zakup będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.